JSTE
 
Home
Technika
Výjezdová jednotka
Soutěžní družstva
Fotogalerie
Videa
Historie
 Prevence
Ke stažení
Diskuse
Kontakt
Odkazy

 

 
ROK 2017
ROK 2016
ROK 2015
ROK 2014
ROK 2013
ROK 2012
ROK 2011
ROK 2010
ROK 2009
ROK 2008
ROK 2007
ROK 2006
ROK 2005
 

 

Důležité telefonní čísla
IZS
Integrovaný záchranný systém
112
HZS
Hasičský záchranný sbor
150
ZZS
Zdravotní zachraná služba
155
POLICIE
Policie České republiky
158
MĚSTSKÁ POLICIE
156
UDÁLOSTI  ROKU 2015

      

3. 10. ZÁVODY TFA - Memoriál R. Trčky Val. Bystřice

V sobotu proběhl v obci Valašská Bystřice závod s názvem Memoriál Richarda Trčky. V kategorii muži se nejlépe umístil Martinek Ondřej na 13.místě. V kategorii ženy se nejlépe umístila Zimková Denisa na 6.místo 

   
3. 10. ZÁVODY V PS - Pantok starosty okrsku

V sobotu 3. října se sjely do Vesníku sbory okrsku č. 1 – Vsetín na soutěž     “O pantok starosty okrsku“. Zúčastnilo se 6 družstev mužů. Náš sbor se zde  umístil na 2. místě.

   
26. 9. ZÁVODY TFA - Jasenka

Vsetínská Jasenka hostila poslední závod letošního ročníku Vsacké ligy TFA.  SDH Jasenka pořádala soutěž poprvé ale počasí si postavilo hlavu a na závodníky čekalo deštivé počasí a náročná trať. Bez ohledu na počasí byla i velmi kvalitní účast soutěžících. Přijelo jich celkem 59. Na gurmány čekaly domácí klobásky z udírny, valašská kyselice nebo výborný guláš.PO ukončení celého závodu došlo k vyhlášení výsledků závodu na Jasence a také k vyhlášení celkových výsledku Vsacké ligy TFA 2015. Zde se nejlépe umístila z našeho sboru Kateřina Zubíková, která obsadila 2. místo a družstvo žen obsadilo 2. příčku. A v kategorii muži se nejlépe umístil Josef Holec na 33. místě.

CELKOVÉ  VÝSLEDKY VSACKÉ LIGY TFA 2015
V kategorii družstev mužů jsme se letos neumístili.
V kategorii muži jsme se umístili na :
24. místě Ondřej Martinek 479b.
26. místě Michal Martinek 473b.
V kategorii družstev žen jsme se umístili na 2. místě.
V kategorii žen jsme se umístili na :
2. místě Kateřina Zubíková 702b.
8. místě Martina Zbranková 622b.
13. místě Denisa Zimková 588b.
16. místě Karolína Adámková 585b.
   
19. 9. ZÁVODY TFA - Vsetín

V sobotu dne 19. 9. 2015 proběhl v areálu Masarykova gymnázia Vsetín předposlední  závod TFA Zde se nejlépe umístila z našeho sboru Kateřina Zubíková, která obsadila 3. místo a družstvo žen obsadilo 4. příčku. A v kategorii muži se nejlépe umístil Martinek Michal na 40. místě.

  
13. 9. POŽÁR VÝŠKOVÉ BUDOVY - Dolní Jasenka

V poklidné nedělní odpoledne dne 13.9. v čase 13:14 se rozezněla siréna oznamující výjezd naší jednotky. Byly jsme vysláni k požáru bytu do místní části Dolní Jasenka. Při našem příjezdu se již na místě nacházela jednotka HZS. Bylo zjištěno, že došlo pouze ke spálení potravin při vaření. Na místě nalezli také hasiči také muže, který byl silně intoxikován kouřem. Naší členové pomohli z naložením pacienta do vozu ZZS. Poté se naše jednotka vrátila zpět na základnu. Na místě zasahovali HZS Vsetín, JSDH Jasenka a JSDH Vsetín – Město.

    
22. 8. ZÁVODY TFA - Halenkov

V sobotu dne 22.8.2015 proběhl za hasičskou zbrojní na Halenkově silový víceboj v TFA s názvem ,,Halenkovský parkur". Zde se nejlépe umístila z našeho sboru Kateřina Zubíková, která obsadila krásné 3. místo a družstvo žen obsadilo 2 příčku. A v kategorii muži se nejlépe umístil  Martinek Ondřej na 32. místě. V kategorii muži jsme obsadili 6. příčku.

  
15. 8. TECHNICKÁ POMOC - Jasenice

Dne 15. 8. v 22:36 byl vyhlášen poplach naší jednotce. Byli jsme vyslání do místní části Jasenice k budově firmy Climax. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že vlivem silného větru došlo ke stržení střešní krytiny a následnému zatečení dešťové vody do budovy. Naše jednotka za pomoci vysavače a stěrek prováděla v zatopené části budovy odklízecí práce, aby se zabránilo k prosáknutí vody do spodních pater budovy. Jelikož byla celá budova během zásahu odpojena od elektrického proudu, byl potřebný proud získáván za pomocí elektrocentrál. Po provizorním zakrytí střechy byl zásah ukončen a naše jednotka se vrátila zpět na svou základnu. Na místě zasahovali HZS Vsetín, JSDH Jasenka a JSDH Vsetín – Město.

     
1. 8. ZÁVODY V PS - Semetín

V sobotu dne 1. 8. proběhla soutěž ,,Semetínský střik". Náš sbor se zde zúčastnil jak v kategorii mužů, tak i žen. Družstvo mužů se umístilo na 8. místě s časem 17,63s. Naše ženy, obsadily 3. příčku. s časem 20,50s. 

    
26. 7. ZÁVODY V PS - Lužná

V neděli dopoledne jsme se sešli a vyrazili na fotbalové hřiště v Lužné. V kategorii muži jsme obsadili 15. příčku.

   
25. 7. ZÁVODY TFA - Růžďka

V sobotu dne 25. 7. proběhla soutěž ,,Najtvrdší hasič Růždeckej kotliny" konané ve Ružďce. Zde se nejlépe umístila z našeho sboru Martina Zbranková, která obsadila krásné 9. místo. A v kategorii muži se nejlépe umístil Jan Malý na 29. místě. V kategorii muži jsme obsadili 6. příčku.

   
12. 7. POŽÁR. LESNÍ , POLNÍ POROST, TRÁVA – Luh

V poklidné nedělní odpoledne dne 12. 7. se v čase 15:11 se rozezněla siréna oznamující výjezd naší jednotky. Byli jsme vysláni k požáru nízkého porostu do místní části Luh. Při našem příjezdu se již na místě nacházely jednotky HZS a sbory dobrovolných hasičů. Naši členové se na místě aktivně zapojili do hasebních prací a za pomocí CAS 16 V3S byla prováděna kyvadlová doprava vody. Celý zásah zaměstnal celkem šest jednotek ze sedmi cisternami. Na místě zasahovaly jednotky: HZS Vsetín, HZS Valašské Meziříčí, JSDH Jasenka, JSDH Vsetín – Město, JSDH Jablůnka, JSDH Valašská Polánka.

  
5. 7. ZÁVODY V PS - Seninka

V neděli dopoledne jsme se sešli a vyrazili do Seninky. V kategorii muži jsme obsadili 13. příčku.

   
4. 7. ZÁVODY TFA - Stanovnice

V sobotu dne 4. 7. proběhla soutěž ,,O najpevnějšího hasiča zpod hřebeňa Javorníka" konané ve Stanovnici. Zde se nejlépe umístila z našeho sboru Kateřina Zubíková, která obsadila krásné 2. místo a družstvo žen obsadilo 2 příčku.

   
27. 5. ZÁVODY V PS - Lhota u Vsetína

V sobotu odpoledne jsme se zúčastnili soutěže na fotbalové hřiště ve Lhotě u Vsetína. Konal se tam Memoriálu Ondry Zezuly. V kategorii muži jsme obsadili 7. příčku s časem 18,06.

   
27. 5. ZÁVODY TFA - Valašské Klobouky

V sobotu dne 27. 5. proběhla soutěž konané ve Valašských Kloboukách. Tento závod zahajoval již 4. ročník  Vsacké ligy v TFA. Zde se nejlépe umístila z našeho sboru Martina Zbranková, která obsadila krásné 3. místo a družstvo žen obsadilo 2 příčku.

   
26.5. ZÁVODY V PS - Lešná

V páteční večer jsme se zúčastnili nočních závodů v požárním sportu konané v Lešné. Zde jsme bohužel závod nedokončili.

   
12. 5. ZÁVODY V PS - Leskovci

V páteční večer jsme se zúčastnili nočních závodů v požárním sportu konané v Leskovci. Bohužel jsme tento závod nedokončili.

   
7. 5. ZÁVODY V PS - Valašská Polanka

V neděli dopoledne jsme se sešli u naší hasičské zbrojnice a vyrazili na fotbalové hřiště ve Valašské Polance. V kategorii muži jsme z 34. přihlášených sborů obsadili 17. příčku z časem 17,35.

  
31. 5. ZÁVODY V PS - Hovězí

Nedělní odpoledne 31.5. patřilo na fotbalovém hřišti v obci Hovězí hasičským závodům. V kategorii muži jsme se umístili na 16. místě s časem 23,82.

  
16. 5. OBVODOVÉ KOLO - Mikuluvka

Dne 16. 5. proběhlo obvodové kolo v požárním sportu v Mikuluvce. Náš sbor se zde zúčastnil jak v kategorii mužů, tak i žen. Družstvo mužů se umístilo na 5. místě. Naše ženy, obsadily 3. příčku.

   
30. 4. PÁLENÍ ČARODĚJNIC

Dne 30. dubna 2015 se na kopci zvaném „Sralák“ uskutečnilo tradiční pálení čarodějnic. Na programu byla spousta zábavných akcí pro děti a širokou veřejnost. Nechybělo občerstvení a k dobré zábavě zahrála cimbálová muzika.

  
18. 4. IV. VELIKONOČNÍ POHÁR SDH VSETÍN -MĚSTO

18.4 jsme se zúčastnili závodů v požárním sportu. Tuto soutěž pořádalo SDH Vsetín město na tartanovém povrchu v areálu v Jasenicích.

  
31. 3. POŽÁR. NÍZKÉ BUDOVY. Vsetín, Poschlá

Dne 31.3.2015 v 17:40 byl vyhlášen poplach naší jednotce přes KOPIS, který nás informoval o nutnosti zřídit provizorní evakuační stanoviště pro obyvatele postižené požárem bytových jednotek v místní části Vsetin - Poschla. Naše předurčená jednotka pro ochranu obyvatelstva vyjela do místní části Vsetína-Sychrov, kde se zúčastnila budování evakuačního stanoviště. Z nedalekého "CO" krytu jsme vynosili madrace, ložní prádlo a věci potřebné k ubytovaní postižených. V kultůrním zařízení na Sychrově bylo následně zbudováno provizorní shromaždiště postižených obyvatel požáru na Poschle. Na místě zasahovali jednotky: HZS Vsetín, JSDH Jablůnka, JSDH Vsetín - Město, JSDH Valašská Polanka, HZS Valašské Meziříčí, HZS Zlín, JSDH Jasenka

   
24. 3. POŽÁR. LESNÍ, POLNÍ POROST, TRÁVA – Lokalita Ranč

Dne 24. 3. v 11:32 se členům naší jednotky rozvoněly telefony s poplachovými SMSkami a opět se rozezněla siréna oznamující svolání k výjezdu. Byli jsme vysláni k požáru v přírodním prostředí u lokality Ranč nad údolím Červenka. Při pálení klestí na nezabezpečeném ohništi došlo vlivem silného větru k přenosu plamenů na okolní suchou trávu se zbytky dřevního odpadu. Celou situaci komplikoval silný vítr a nepřístupný terén. Při našem příjezdu se již na místě nacházela jednotka HZS Vsetín a sbory dobrovolných hasičů. Naši členové se na místě aktivně zapojili do hasebních prací a za pomocí CAS 16 V3S byla vodou doplňována CAS HZS Vsetín. Celý zásah zaměstnal celkem šest jednotek s devíti cisternami. Kolem 14. hodiny se naše jednotka vrátila zpět na základnu. Na místě zasahovaly jednotky: HZS Vsetín, JSDH Jasenka, JSDH Vsetín – Město, JSDH Jablůnka, JSDH Valašská Polánka a JSDH Hovězí. (Po dobu zásahu z důvodu nasazení většího množství techniky byla na stanici Vsetín přesunuta jedna cisterna profesionálních hasičů z Valašského Meziříčí jako záloha.)

    
21. 3. POŽÁR. LESNÍ , POLNÍ POROST, TRÁVA - Vesník

V poklidné sobotní odpoledne dne 21. 3. se v čase 15:18 rozezněla siréna oznamující výjezd naší jednotky. Na základě oznámení jsme byli povoláni k požáru trávy a nízkého porostu do místní části Vesník. Po příjezdu na místo události byl již požár pod kontrolou zasahujícíma jednotkami. Náš sbor na místě provedl doplnění cisterny HZS Vsetín a po ukončení zásahu jsme se vrátili zpět na základnu. Na místě zasahovaly jednotky: HZS Vsetín, JSDH Jasenka, JSDH Jablůnka a JSDH Vsetín – Město.

  
20. 2. VII. PLES SDH JASENKA

Dne 20. 2 . 20115 proběhl v restauraci na Moštárně již 7. hasičský ples. K poslechu a tanci hrál Zbyňek Terner.

 

   
31. 1. POŽÁR DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY - Horní Jasenka

Dne 31.1. v 14:05 byla operačním střediskem naše jednotka vyslána k požáru osobního auta na Horní Jasenku. Po příjezdu na místo události v počtu 8+1 bylo po provedeni průzkumu zjištěno, že se jedna o požár o.a. Renault Megan Scenic, který byl již uhašen jednotkou HZS Vsetín. Provedli jsme protipožární opatřeni a vozidlo jsme odstranili z komunikace.

  
10. 1. VÝROČNÍ VALNÁ HROMADA

Dne 10. 1. byla na Jasence v restauraci Moštárna uspořádána VVH sboru SDH Jasenka.

  
3. 1. FLORBALOVÝ TURNAJ

Na úvod letošního roku jsme se zúčastnily již 4. přátelského turnaje ve florbale ve sportovní hale na Lapači. Do turnaje tentokrát zasáhly týmy HZS Vsetín, PČR Vsetín, Městská policie Vsetín, SDH Vsetín město a SDH Jasenka. Celý turnaj se obešel bez zranění a vše probíhalo ve veselé a přátelské náladě. 
Celkové pořadí : 1. – PČR Vsetín
2. – SDH Vsetín město
3. – Městská policie Vsetín
4. – HZS Vsetín
5. – SDH Jasenka

© 2013  webm.ic.cz